İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikamızı “En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır” yaklaşımı çerçevesinde oluşturduk.

Bu çerçevede, insan kaynakları temel politikamız, güçlü ve dinamik yönetici kadrolarımızın liderliğinde, iş etiğine bağlı, gelişime açık, motivasyonu ve kurum aidiyeti yüksek, kültürümüzü sahiplenen çalışanlar ile kurumsal girişimciliğimizi pekiştirmektir.

Müşteri memnuniyetine ve şirket değerlerimize paralel olarak, işe alımlarda doğru kişiyi doğru işe yerleştirmek, çalışanların yetenekleri ve eğilimleri doğrultusunda yüksek potansiyel sergileyen kişileri belirlemek, performans sistemi yoluyla değerlendirme yaparak kariyerlerini yönlendirmek, çalışanlarımızla güven ve takım çalışmasına dayalı uzun süreli çalışmaktır.

Kimliğimiz ve iş tecrübelerimiz şirket değerimizi artırmakta; bu da daha yetkin yönetici ve çalışanlar için büyüyen bir çekim merkezi haline gelmemizi sağlamaktadır.

Firmamızın hedefi insana değer veren bir yaklaşımla, sürekli gelişim ve yeniliklerle pozitif bir şirket kültürü yaratmaktır. Şirket, nitelikli insan kaynağını büyümeye giden yolda ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Sizler de bu yapının parçası olmak isterseniz ik@ziraatfilo.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz Ziraat Filo Yönetimi ve Mobilite Çözümler A.Ş. bünyesindeki açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere insan kaynakları bilgi bankamıza eklenecektir.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.